BITEFIGT - Info

Stránka věnovaná hře bitefight a všemu, co s ní souvisí :).

Z diskuze...

Kalendář

Hospoda

http://s23.bitefight.cz/img/npc/0_0.jpg

Vítej v hospodě U opilých rytířů .........

Hospoda se skládá z velké temné místnosti, ve které se příliš často vyskytuje příliš velké množství lidí. Staré kolo od vozu je přikováno ke stropu řetězy a pár svíček na něm osvěcuje místnost slabým světlem. Běžně se tu vyskytují profesionální hráči, kapesní zloději a hrdlořezové. Občas jsou tu k vidění i bohatí občané, jejichž hlad po dobrodružství v pochybných kruzích je dovedl sem.

V hospodě můžeš přijímat úkoly a získat nějaké informace o úkolech, které jsi již přijal.

Začít příběh

Přijmutí úkolu vás bude stát 3 akční body, ale úkoly v něm můžete plnit dokud vám neklesne energie na nulu nebo dokud nesplníte 40 úkolů nebo nezačne klanová válka. Kdykoliv ale máte možnost úkol manuálně ukončit . Při plnění úkolů není možné dělat žádnou další aktivní činnost (tzn. lovit démony, lovit lidi, útočit na opačnou rasu, útočit v domě bolesti, pracovat na hřbitově), ale je pasivní činnosti omezeny nejsou (tzn. nákup vybavení - na trhu i u obchodníka, aktivace předmětů/elixírů, trénovat, kupovat talenty a je možné jít i do kostela).

Při dobrodružství splníte 40 úkolů. Pak můžete úkol ukončit a nebo za 3 AB v dobrodružství pokračovat.

Plněním úkolů získáváš aspekty.( viz.Aspekty)

Úkoly

Můžeš přijímat úkoly a zobrazit si zde jejich stav. Můžeš také dokončit nedodělané úkoly, abys měl místo pro nové. Při každém dokončení úkolů dostaneš odměnu. Smíš si aktivovat maximálně 3 úkoly, z nichž maximálně 2 mohou mít stejný cíl. Můžeš dokončit maximálně 2 úkoly denně. U všeho co je nad hodnotu Tvé koncentrace a výkonu potřebuješ sílů z ďábelských kamenů. Pokud se Ti jeden z úkolů nepodaří, budeš ho muset dokončit před přijmutím nového. Nicméně můžeš odstranit přijatý úkol pomocí kamenů. Nový úkol můžeš přijmout každých 24 hodin.

Přehled:

  • Můžeš přijmout maximálně 3 úkoly
  • Každý úkol, který je přijatý nad 3, stojí 5 kamenů
  • Můžeš mít maximálně 2 úkoly se stejným cílem
  • Můžeš dokončit maximálně 2 úkoly denně
  • Každý další úkol, který chceš dokončit stojí kámen
  • Selhaný úkol musí být také dokončen
  • Zrušení úkolu stojí 2 kameny
  • V 00:00 jsou vytvořeny nové úkoly místo nepřijatých a dokončených úkolů

 
Doufám, že se vám zde líbilo a že jste našli, co jste hledali.