BITEFIGT - Info

Stránka věnovaná hře bitefight a všemu, co s ní souvisí :).

Z diskuze...

Kalendář

Město

Obchodník Obchodník ti může prodat vše potřebné. Má silnější zbraně a výzbroj. Ve stálé nabídce má rovněž kouzelné nápoje. Mysli na to, aby s sebou nosil vždy dost zlata, obchodník ti totiž nikdy nesleví a nenabídne žádné výhody.
Hřbitov Zde je možné najít práci a vydělat si poctivým způsobem zlato. Délku pracovní doby si určuješ sám. Po práci tě čeká i odměna. Prací získáváš postupně také zkušenosti.
Hospoda Tahle hospoda je jednoznačně to nejhorší a nejpodlejší místo v celém městě. Tak či onak, nebo možná právě proto, si zde občas najde stvoření noci cestu do společnosti smrtelníků. Hostinský, podle některých pověstí, patří mezi bytosti žijící ve stínech - a má pro některé z návštěvníků takový nebo onaký vyjímečný úkol k vykonání.
Jeskyně Tohle je vchod do hluboké a záhadné jeskyně. Obklopuje ji spousta pověstí, a ne všichni, kdo do ní vešli se vrátili a mohli vyprávět, co tam zažili. Říká se, že je to vstup do samotného pekla.
Tržiště Na tržišti se pořád něco děje. Obchodníci zde prodávají své zboží a snaží se vydělat si nějaké to zlato.
Knihovna U těchto talentovaných padělatelů máš příležitost změnit si jméno. Nezapomeň ovšem, že umělci chtějí za svou práci dostat zaplaceno.
Kostel V těchto svatých síních se můžeš modlit pro získání boží pomoci a pro vyléčení Tvých ran.
Dům bolesti Ten, kdo se registruje v Knize stínů, nesmí cítit bolest. Noční příšery nikdy neutíkají z boje, bez ohledu na rasu anebo úroveň.
VooDoo Shop Z VooDoo Shopu vyzařuje podivná magická energie. Říká se, že je zde možné koupit pouze tajemné Ďábelské kameny.

 
Doufám, že se vám zde líbilo a že jste našli, co jste hledali.